Pergolės – puošnu ir praktiška. Elementas - kuris pakeis Jūsų kiemą.

Kaip ten bebūtų, dažniausiai kiekvieną vasarą, visiems kas turi terasą arba kiemą ir mėgsta tenai pasisėdėti, kyla klausimas, kokiu būdu  apsisaugoti nuo intensyvių saulės spindulių, o pasisėdėjimą paversti tikru malonumu. Dažnai sakoma - šiluma kaulų nelaužo, tačiau, medikai rekomenduoja - vidurdienį tiesioginių saulės spindulių reikėtų vengti, o jei nutinka, jog temperatūra pakyla iki 28 laipsnių, tikrai ne kiekvienas, net ir labai norėdamas, gali atlaikyti tokį karštį. Štai tokiais atvejais nuostabu turėti vėsesnę vietą, tokią kaip - pergolė. Nors visokio tipo stogeliai ir skėčiai taip pat gali padėti, tačiau mūsų nuomone daugelis linksta į natūralius sprendimus – pavėsį sudarytą iš augalų, derinant su kitomis, šiais laikais labai populiariomis medžiagomis t.y. mediena, metalas ar akmuo. Pergolė - tai apželdinta pavėsinė, dažniausiai naudojama kieme, parkuose ar soduose, gaminamos su kolonomis arba stulpais, specifiniu ažūriniu (grotų pavidalo) stogu ar perdanga iš skersinių sijų. Labai dažnai pergolė yra pavadinama – pergolija, nors tai visiškai nekeičia žodžio pergolė prasmės, tačiau skamba kur kas švelniau ir romantiškiau – tarsi visiškai atskleistų šio statinio suteikiamą vėsą ir savotišką aurą.

Mūsų gaminamos ir siūlomos Pergolės gali būti įvairiausių variantų ir dizaino sprendimų. Nors pakankamai dažnai naudojami metalinio karkaso, akmens ar mūro sprendimai, mes siūlome vieną populiariausių ir  ekologiškiausių tipų – specialiai apdorotas medines pergoles. Kadangi statinys yra lauke ir jam tenka ne tik daug saulės poveikio, tačiau ne kiek nemažiau ir vėjo, bei lietaus – kruopščiai atrinkta ir specialiai apdorota mediena, bus ilgaamžė, bei atspari net ir lietuviškiems šalčiams.

Mes rekomenduosime iš kokio medžio tipo pagaminti pergolę, o nuo kliento norų priklausys kokį plotį, aukštį ir stogą turės pergolė, taip pat būtinai atsižvelgsime į turimos erdvės, namo ir viso kiemo architektūrą.

Nors šeimininko skonis viską nulemia, mes rekomenduojame įrengti pergolę tokiu būdu, kad ji jums būtų funkcionali visais sezonais. Labai svarbu kokius augalus pasirinksite apželdinti pergolės karkasą, ir tai tikrai nebūtinai turi būti vijoklinės rožės. Be jokios abejonės praktiškiausia – bet koks daugiametis vijoklinis augalas, pastarieji greitai užpildo pergolės erdvę, ir visiškai nereikalauja jokios ypatingos priežiūros ir yra pakankamai atsparūs įvairiems gamtos ir meteorologinių sąlygų pokyčiams. Atminkite, jog turima erdvė gali būti naudojama įvairias metų laikais, jei tik šiek tiek turėsite fantazijos – tokioje pusiau uždaroje erdvėje pakabinus infraraudonųjų spindulių šildytuvą, galėsite mėgautis ne tik vasarą, bet ir šąlant orams.